Month: July 2013

Nothing in life is as important as you think it is, while you are thinking about it.

Enterprise Vault 10.0.4 Yenilikleri , Disclaimer Exclusions ‘ dair

Merhaba, Symantec Enterprise Vault 10.0.4 ile gelen yeniliklerden bir başkası da arşivlenen e-mail’lerde Disclaimer Exclusion  özelliğidir. Detaylarına bakmak isterseniz aşağıdaki link’e bakabilirsiniz. http://www.symantec.com/business/support/index?page=content&id=DOC6623 Oldukça işlevsel bir feature olduğunu düşünüyorum. Genel olarak EV 10.0.4 hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki adresten faydalanabilirsiniz. http://www.symantec.com/connect/blogs/enterprise-vault-1004-now-generally-available Herkese sorunsuz ve neşeli günler dilerim.

Symantec Enterprise Vault 10.0.4 Yenilikleri, PST Migration ‘a dair.

Merhaba , EV 10.0.4 ile gelen PST migration yeniliklerine dair bir özete aşağıdaki link’ten erişilebilir. http://www.symantec.com/business/support/index?page=content&id=DOC6622 Client-Driven ve Server-Driven PST migration için kullanışlı yenilikler getirilmiş! Not: EV 10.0.4 versiyonu 12.07.2013 ‘te yayınlandı. http://www.symantec.com/connect/blogs/enterprise-vault-1004-now-generally-available Herkese sorunsuz ve neşeli günler dilerim.

Best Practice Guide – Enterprise Vault on Microsoft Hyper-V

Merhaba, Symantec Enterprise Vault arşivleme ürününü Microsoft Hypervisor’u üzerine kuracaksanız ( hyper-v 2012 ) , Symantec web sayfasında dün yayınlanan guide’a göz atmakta fayda var ! http://www.symantec.com/business/support/index?page=content&id=HOWTO75096 Not : https://en.wikipedia.org/wiki/Hypervisor